Milujeme pohyb!

Kdo jsme a co přinášíme?

Into Movement, z.s. je dynamická organizace plná zkušených lidí, kteří se zabývají aktivním životním stylem a sportovní či dobrodružnou náplní volného času dětí a dospělých.  Naše společnost pod názvem Into Movement, z.s. navazuje na projekty a dále rozvíjí služby, které v oblasti pohybových aktivit po více jak tři roky zajišťovala společnost Sports Life, z.s.

Naší vizí, filosofií a motem je Intuitive movement learning program, ve kterém se snažíme o to, aby se děti i dospělí učili přitažlivou a hravou formou pohybové dovednosti, poznávali více sami sebe a posouvali své limity. Náš program je založený na nejmodernějších poznatcích věd zabývajících se pohybem (kineziologie, kinantropologie, neurofyziologie), které tvrdí, že pohyb je základním projevem života jedince a jeho osobnosti, jeho osvojení a nácvik jsou proto člověku zcela přirozené a dějí se intuitivně. 

My se tedy nesnažíme nikoho nátlakem přimět k jedinému správnému provedení určitého pohybového vzoru jeho nekonečným drilem, ale naopak probudit v člověku touhu po nalezení vlastní intuitivní cesty k pohybovému rozvoji a k dosažení  vytouženého cíle na základě senzoricko - motorických principů učení se pohybovým dovednostem.  

Za  nejdůležitejší z těchto principů považujeme motivaci (lásku ke sportu) jak u dospělých tak zejména u dětí, kterou podněcujeme pomocí lidského přístupu, podnětného prostředí a rozmanitých variant různých pohybových úkolů přiměřených věku a logicky směřujících k docílení komplexního provedení pohybového celku. 

Věříme, že Vy i Vaše děti si naše tréninky a pořádané akce zamilujete!


Náš tým

Zakladatel, Šeftrenér, Metodik

Mgr. Tomáš Skála

tomas@intomovement.net  

Sport mě provází od doby, kdy jsem se naučil chodit. Miluju ty chvíle, když objevuji a posouvám vlastní limity. Rád se rovněž učím nové věci, což se nikdy neobejde bez chyb a nezdarů, ovšem ctím heslo:

Každý se musel nejdřív naučit stokrát upadnout a vstát, aby mohl svobodně a směle chodit, a proto je nutné nevzdat se a s chutí trénovat, nebát se prohry a zkusit si i zazávodit.

ZKUŠENOSTI

  • SportsLife, z.s./Into Movement, z.s. - šéftrenér (2015 - nyní)
  • FTVS-UK - PhD (2012 - 2018)
  • ISP Prague - učitel, coach Varsity Soccer (2014 - 2015)
  • ZŠ Marjánka - učitel, mládež ACS - fotbal (2011 -2014)
  • FC Zličín - asistent, A tým (2008-2010)
  • SK Slavia Praha - trenér U10 a roč. 2001 (2005 - 2009) 

Gymnastika - dívky

Mgr. Markéta Pecinová

Jsem absolventkou sportovního managementu na FTVS - UK, kde v současné době studuji postgraduální studium v oboru kinantropologie.Parkour

Samuel Smíšek

Teprve od 14ti let jsem se začal hýbat, nikdy mě nijak nebavil fotbal, florbal či podobné sporty, ale parkour se stal moji životní cestou.Ovlivnil mé vnímání okolního světa, začal jsem se hýbat denně a postupně přidávat další aktivity jako snowboard, wakeboard, posilování a mnohé další.

Do budoucna bych se rád ubíral primárně k rozvoji dovedností v oblasti parkouru, freerunningu a jejich výuce.

Zkušenosti:

- Parkourové workshopy po ČR

- Vedení parkourových kroužků - Into Movement, z.s.           (2017- současnost)

Gymnastika-dívky

Mgr. Aneta Benešová 

V roce 2017 jsem ukončila magisterské studium pedagogiky německého jazyka a společenských věd na Karlově univerzitě v Praze, ale zaměřila jsem se na budování kariéry jiným směrem. Stále mám však rád sport, děti a koučování, takže vedení gymnastických tréninků se stalo mým koníčkem a vášní. 

Úspěchy

Členka juniorské a seniorské reprezentace České Republiky v moderní gymnastice 

2010 - šampion České republiky ve skupinových skladbách v seniorské kategorii 

2009 - 2. místo na MČR ve skupinových skladbách v juniorské kategorii

2010 - 6.místo na MČR v individuální soutěži kategorie seniorů 

Zkušenosti

Trenérka moderní gymnastiky SK MG BAVER TŘEBÍČ (2011-2013) Trenérka sportovní a moderní gymnastiky Into Movement, z.s. od roku 2017 

Trenérka atletiky a základní gymnastiky

Mgr. Jana Jindrová

V roce 2016 jsem úspěšně absolvovala studium sportovního managementu na FTVS - UK a momentálně si užívám mateřské dovolené se svou jednoletou dcerou Rozárkou. Od svých 10ti let jsem cca 12 roků závodně dělala atletiku v oddíle PSK Olymp Praha, který mě provázel od záčátku do konce mé sportovní kariery. Kromě běhání mě rovněž baví i ostatní sporty (kolo, brusle, lyže...).

Úspěchy

Jsem několika násobná juniorská mistryně ČR na 60m (hala), 100m a 200m a spoludržitelka českého oddílového rekordu na 4x100m, členka atletické reprezentace, zúčastnila jsem se 2x ME do 22let v Kaunasu a Ostravě.

Osobní rekordy: 60m - 7,72s; 100m - 11,92s; 200m - 24,42s.

ZKUŠENOSTI

  • SA Gold Life, z.s. - trenérka atletiky (2015 - současnost)
  • Individuální kondiční tréninky


Trenérka sportovní gymnastiky

Tereza Lipšanová

Studuji na Karlově Univerzitě Fakultu tělesné výchovy a sportu se specializaci na gymnastické sporty. Sportovní gymnastice se věnuji od svých 4 let, kdy jsem začala trénovat v pražském oddíle TJ Slovan Praha.

Mezi mé největší úspěchy patří první místo na Mistrovství České republiky v juniorkách v roce 2007.

ZKUŠENOSTI

  • S.A. GoldLife, z.s. - trenérka gymnastiky (2015 - současnost)
  • SK Hradčany - trenérka gymnastiky (2009 - současnost)

Reference

Sportovní agentura Intomovement, z.s. pro nás zajišťovala týdenní lyžařský kemp pro děti předškolního věku. Celá akce byla perfektně a profesionálně zrealizována a zcela odpovídala našim představám. Aktivity byly naplánovány tak, aby se jich mohly zúčastnit a užít si je všechny děti. Tým instruktorů byl přátelský, ochotný a flexibilní. I když se mnohdy jednalo o děti, které stály poprvé na lyžích celková atmosféra dne byla pro všechny pohodová, příjemná a děti dělaly rychlé pokroky. Všichni na tento kemp rádi vzpomínají a už se těší na další zimu.

Kateřina Janků, ředitelka MŠ Sportík

Spolupracujeme s