Pomáháme překonávat překážky!

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMY PRO DĚTI

Nabízíme širokou škálu pohybových programů pro děti i celé rodiny, které probíhají formou pravidelných skupinových kurzů, individuálních na míru šitých lekcí anebo formou vícedenních kempů a stacionářů.


Nabízíme kurzy pro školní i předškolní děti, včetně zážitkových a outdoorových aktivit vhodných i pro teenagery. Pořádáme závody a sportovní akce pro děti a rovněž vedeme volnočasové sportovní aktivity v partnerských školách. Věnujeme se i sportovní přípravě a komplexní péči o talenty z různých sportů (např. fotbal, hokej, plavání) a z pohybových oblastí jako je tanec a balet.



Pravidelné celoroční kurzy

Parkour (5 - 15let.)

Sokol Horoměřice středa 13:55 - 14:55

Hala Nebušice středa 15:30- 16:30

Sokol Roztoky pátek 14:00 - 15:00 

Trenéři: (Kryštof Kolíbal, Kryštof Bouřil, Veronika Danková, )

Kurz je určen pokročilejším parkouristům, ale i dětem, které chtějí začít s parkourem anebo chtějí podpořit svůj zdravý tělesný vývoj a rozvýjet svou koordinaci, sílu a ohebnost. Náplní kurzu jsou základní pohybové průpravy, vědomý tělesný pohyb, výuka parkourových technik od základních až po pokročilé. 

Základní gymnastika I (5 - 8let.)

Hala Nebušice                                                  středa 15:30-16:30

Trenéři: (Helena Chytilová)

Kurz je určen dětem, které chtějí začít s gymnastikou anebo chtějí podpořit svůj zdravý tělesný vývoj a rozvýjet svou koordinaci, sílu a ohebnost. Náplní kurzu jsou základní gymnastické průpravy, vědomý tělesný pohyb, manipulace s náčiním i nácvik jednoduchých prvků a sestav na nářadích.

Základní gymnastika II (7 - 12let.)  

Hala Nebušice                                               středa 15:30-16:30

Kurz je určen dětem, které již mají zkušenosti s gymnastikou anebo jsou nadprůměrně pohybově nadané. Náplní kurzu jsou různorodé gymnastické průpravy, cviky a základní sestavy na gymnastickém nářadí. Dbá se rovněž na rozvoj akrobacie a soulad pohybu a hudby.

Sportovní gymnastika (5 - 17let.) Neplatné!

SK Hradčany                               Individuální lekce dle domluvy

Trenéři: Tereza, Markéta, Anna, Aneta, Tomáš, Jan

Kurz je určen dětem, které se chtějí naučit ladně koordinovat své tělo při cvičení na gymnastickém nářadí a chtějí si třeba zkusit i zazávodit na interních klubových závodech či na meziklubových soutěžích a přeborech. 

V tréninku se řídíme vlastní metodologií, která vychází z Early Gymnastics Curriculum a Competitive Gymnastics Curriculum, jenž jsou zařazeny do 2013-2021 USA Junior Olympic Compulsory Program.

Atletika I (5 - 8let.) 

ZŠ Nebušice                                                (Leteos neprobíhá)

Trenéři: (Kryštof Pospíšil)

Kurz je určen dětem, které s Atletikou začínají. Je zaměřený na všeobecný rozvoj pohybových schopností a nácvik základních atletických dovedností (běh, hod, skok). Veškeré hodiny jsou koncipovány herně s důrazem na vytvoření pozitivní vazby k atletice a k pravidelným pohybovým aktivitám obecně.

Atletika II (7 - 12let.) 

ZŠ Pod Marjánkou                                        (letos neprobíhá)

Trenér: (Monika Navrátilová)

Kurz je určen dětem, které již absolvovali atletiku I anebo jejich pohybové a mentální schopnosti dosahují úrovně potřebné pro absolvování pokročilého kurzu. Je zde kladen důraz na rozvoj nespecifických i specifických pohybových schopností a dovedností potřebných pro zvládnutí základní techniky atletických disciplín (skok vysoký a daleký, sprint, běh na 200 až 1000m, hod raketou, štafetový běh, později i běh přez překážky a odhody a vrhy náčiní).

Základy plaveckých způsobů  (4 - 10let.)

Strahovský bazén                                                   dle dohody

Vaše preferovaná lokalita                                      dle dohody

Trenéři: Tomáš

Kurz je určen začátečníkům i mírně pokročilým. Naučíme vaše děti krůček po krůčku nebát se, vodu akceptovat a umět využívat hydrodynamického prostředí k vlastnímu pohybu. Následně děti naučíme základní provedení techniky plaveckých způsobů (kraul, znak, prsa), děti si rovněž osvojí skoky do vody a plavání pod vodou.

Rozvoj techniky plaveckých způsobů (6 - 17let.)

Strahovský bazén                                                        dle dohody

Trenéři: Tomáš

Kurz je určen středně pokročilým až sportovním plavcům, kteří se chtějí naučit hravě zvládat všechny způsoby plavání (motýlek, znak, prsa, kraul) a rovněž chtějí zlepšit své časy na různě dlouhých distancíh. 

Lezení na umělé stěně (5 -17let.)

Ruzyně - hala                                                              dle dohody

Trenér: Veronika

Kurz je určen všem, co se chtějí naučit lézt po bouldrech a stěnách, vytrénovat si kuráž a rovnováhu, posílit a protáhnout svaly.


SOUKROMÉ LEKCE

Pro děti zajišťujeme soukromé lekce v těchto aktivitách:

Atletika, gymnastika, fotbal, plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, golf, tanec, lezení na umělé stěně, kondiční trénink, lyžování, běh na lyžích, snowboarding, potápění, rafting, VHT.

S konkrétními požadavky nás prosím kontaktujte.