Inovujeme a podporujeme

Produkty pro školy, kluby, firmy

Školy a sportovní kluby

V rámci této nabídky se snažíme rozšířit a zkvalitnit služby a produkty, na které školy a kluby nemají kapacitu.

  •  zajištění pravidelných lekcí po celý školní rok
  • organizace sportovních a vzdělávacích kempů o školních prázdninách (všechny roční období)
  • organizace sportovních a vzdělávacích víkendů
  • aplikované sportovně vzdělávací programy do prostředí škol
  • školení zaměstnanců
  • Renovace vybavení tělocvičen
  • Konzultace a plánování parkourových hřišť

Firmy

Firemní teambuilding a zážitkové akce

V rámci našeho partnerství s organizací Adrenalin_Sport s.r.o. zajištujeme firemní teambuildingové a zážitkové aktivity v letním i zimním období zahrnující méně náročné i náročnější úkoly a sportovní zážitky dle individuálního přání klienta.

Je čas se stmelit a skvěle se bavit, zážitek zaručen:-)

Trénink v práci

Tréninkové lekce pro zaměstnance firem probíhající před prací, o poledních pauzách nebo přímo po pracovní době. Tento program zlepšuje náladu, výkonnost, týmového ducha a time management Vašich zaměstnanců.

Podporujeme hendikepovanou Janičku

Kupte si tričko a podpořte Janičku

Cena trička je 300Kč

Z každého zakoupeného trička jde 200Kč na konto Jany Skálové 100Kč jde na pokrytí alespoň části nákladů spojených s výrobou. 

Vážené dámy a pánové,

Jmenuji se Jana Skálová, je mi sedmnáct let a mám od narození diagnózu DMO, což je dětská mozková obrna s kvadruspastickou formou s postižením dolních i horních končetin. To znamená, že sem na invalidním vozíku, nedokážu sama chodit a potřebuji neustálou asistenci při všech běžných úkonech. Pro zlepšení nebo alespoň udržení mého zdravotního stavu je rovněž nezbytné každodenní cvičení a pravidelná rehabilitace ve specializovaných centrech. Jezdím do lázní Klimkovice, kde je takový speciální tříhodinový program Klim- Therapy, kde mě dají nejdříve rašelinové obklady, které mě prohřejí a sníží mi spascititu, poté mi protáhnou horní i dolní končetiny a pak zváží fyzioterapeut, jestli mi dá speciální obleček, který je na gumičkách a pomáhá mi ke správnému postavení a držení celého těla nebo jestli budeme posilovat svaly. Bohužel tento program nehradí zdravotní pojišťovna. Dále pak jezdím do rehabilitačního centra Arpida v Českých Budějovicích, kde se cvičí buď Vojtova nebo Bobathova metoda, což mi také hodně pomáhá. V neposlední řadě se stěhuji do bezbariérového pokoje a potřebuji jej vybavit cvičebními a transportními pomůckami. Má léčba tak naši rodinu stojí nejen mnoho úsilí, ale i nemalé finanční prostředky, aproto jsem za každou finanční pomoc velice vděčná. Pomáhá mi to věřit, že se snad jednou postavím na vlastní nohy.

Můžu Vás ujistit, že Váš laskavý příspěvek bude využitý na dobrou věc. Použiji jej na cvičební a rehabilitační pomůcky nebo na speciální rehabilitační program v Klimkovicích.

Moc Vám za Vaši podporu děkuji.

Srdečně Vás zdravím.

Jana Skálová

Vybrané finanční prostředky na našich akcích

Gymnastická exhibice: 8700Kč

Parkourový workshop: 400Kč

Další nákup triček: 900Kč

Janičku můžete podpořit i převodem peněz přímo na její účet

4040721003/0800

Děkujeme!